top of page

אז איזה סוג שקית בד מתאימה לעסק שלי?תיק יוטה איכותיהלקוחות שלנו


שקית קניות לסופרמרקט היא בוודאי שונה מתיק יוטה איכותי לבוטיק בגדים.

שקית לים גם היא בוודאי שונה משקית לתערוכה חשובה או לכנס של אורחים מחו"ל.

תיק בד קייטנה (עם רצועות לנשיאה על הגב) לילדים בוודאי שונה מתיק בד המיועד לאורחי בית מלון.

מה שמחבר בין כל סוגי השקיות והתיקים זה שכולם צריכים להיות רב פעמיים ובהחלט מומלץ שיהיו עשויים מבד כותנה או מבד יוטה איכותיים, טבעיים ואקולוגיים.

מה שמחבר בין כל בעלי העסקים שבוחרים בשקיות ותיקי בד איכותיים ורב פעמיים זה המחשבה על הסביבה. חשוב לנו להדגיש לבעלי העסקים, בעלי חנויות, מלונות, חנויות ספרים ובגדים , מאפיות וכד', אתם לא מפסידים כסף כשאתם משקיעים בשקיות ותיקי בד כותנה ויוטה איכותיים.


יש לנו לקוח שהוא בעלים של רשת של חנויות סופרמרקט. הוא מזמין תיק יוטה ממותג עם הלוגו שלו ומוכר התיק ללקוחות. הוא מוכר או בעלות או ברווח קטן, והלקוחות מרוצים, ולא רק שחוזרים עם התיק הזה לקניות, אלא גם לוקחים את התיק הזה לים, לבריכה או לחופשה שלהם. הלקוח קיבל לקוחות מרוצים ושומרים על הסביבה, אבל גם פרסום בשקלים בודדים לעומת פרסום באלפי שקלים, לפחות, בעיתונות, ברדיו, ברשת או בטלוויזיה.

יש לנו לקוח שהוא בעלים של מעדניות וגם הוא מזמין תיקי יוטה איכותיים ממותגים עם הלוגו שלו. גם הוא מוכר התיק ללקוחות שלו. כאשר הלקוחות הולכים לפיקניק המשפחתי או עם חברים כולם מתפעלים מהתיק ורוצים גם. יש פרסום טוב מזה?

ויש לנו גם לקוח שהוא בעלים של רשת בתי מלון מוכרת. בכל חדר במלון יש שקית מבד כותנה איכותית ממותגת עם לוגו המלון כמובן. הלקוח לוקח את שקית הבד כשהוא הולך לשוק הנמצא בקרבת מקום וגם כשהוא הולך לים שלא נמצא רחוק אף הוא. נכון הלקוח לא מוכר את השקית, ורוב הלקוחות לא משאירים את השקית בחדר כשהם עוזבים, אבל ככה נשארת להם מזכרת אקולוגית ואיכותית מהחופשה שלהם. הפרסום שהמלון מקבל גם היא נשארת לאורך זמן בכמה שקלים בודדים.


איזו שקית בד עדיפה לעסק שלי?


האמת? אם אפשרי אז שני סוגי השקיות והתיקים שיוצעו ללקוחות הן האופציה הכי טובה. שהלקוח שלכם יחליט איזו שקית טובה ונוחה לו.

אבל אם בכל זאת צריך לבחור, הנה קצת מידע שיעזור לכם להחליט מה עדיף לעסק שלכם:

שקיות מבד הכותנה בעובי הסטנדרטי של 140 גרם למ"ר ניתנות לקיפול ולכן הלקוח יכול להכניס אותן לתיק שלו או אפילו לשים בכיס המעיל במיוחד אם מדובר בשקית בגודל הסטנדרטי של 38/42 ס"מ המתאימה לכנסים, תערוכות ולנשיאת ספרים. שקיות מבד כותנה בעוביים של 200 גרם למ"ר ומעלה, קצת יותר קשה לקפל, אבל הן עדיין תופסות פחות מקום ונפח מתיקי היוטה.

יש לכם לוגו צבעוני או לוגו המורכב מהמון פרטים קטנים? בהחלט עדיפה שקית מבד כותנה. הדפסה על כותנה היא קלה יותר ונראית טוב יותר. ההדפסים על תיקי היוטה חייבים להיות גדולים ומומלץ עד לא יותר משלושה צבעים. בבד היוטה יש המון נקבוביות קטנות והצבע עלול להיבלע בהן, לכן בתיקי יוטה חשוב להדפיס לוגו גדול ובולט.

תיקים העשויים מבד היוטה, יהיו בעלי יכולת נשיאת משקלים גבוהה יותר מאשר שקיות הכותנה בדרך כלל. בד היוטה הוא כאמור גס וחזק (ולכן יותר קשה להדפיס פרטים קטנים) ויחד עם ידיות נשיאה מבמבוק או כותנה הן בהחלט בעלות נוחות מירבית לנשיאת מצרכים רבים.

למינציה פנימית בתוך תיקי היוטה תגרום להם להיות יציבים גם ללא שום דבר בתוכם. ניתן להניח את התיקים בכל מקום בחנות או במעדניה שלכם לצורך עיצוב או מכל סיבה אחרת שהיא.

אתם צריכים סלי כביסה? ללא ספק עדיף שקיות העשויות מבד כותנה. ניתן לייצרן עם סגירת שרוך כמובן. עד היום לא נתקלנו בלקוח שהזמין סלי כביסה דווקא מבד יוטה וזה כנראה כי יש פחות אלסטיות וגמישות בבד היוטה, דבר הנדרש בסלי ושקיות המיועדות לבגדים לכביסה.

רוצים ידית מיוחדת ואקולוגית לתיק שלכם? תיק מבד יוטה עם ידיות במבוק זה הפתרון שלכם. זה משדרג לכם התיק את התיק בצורה נהדרת, נוח מאד לקניות ולים. שימו לב כמובן שאלו הן לא ידיות לנשיאה על הכתף.

רוצים לסגור את השקיות שלכם עם רוכסן? בהחלט עדיפה שקית מבד כותנה שהיא כאמור אלסטית וגמישה יותר.

עוד דבר שחשוב מאד לדעת זה שאת התיקים מבד היוטה אסור לכבס. את השקיות מבד הכותנה ניתן לכבס בהחלט, אך ביד בלבד וזאת משום שאחרת הלוגו וההדפסה יכולים לדהות.

צבעם הטבעי של שקיות הכותנה הוא קרמי. צבעם הטבעי של תיקי היוטה הוא חום בהיר. אתם רוצים צבע אחר? זה בהחלט אפשרי בשני סוגי הבדים כמובן בכפוף לכמויות ולזמינות במלאי של הספקים.אבל במקרה הזה באמת שאין יתרון לאחד מסוגי הבדים.


שקית כביסה מבד כותנה


אז מה בסוף?


בקיצור, תבחרו מה שטוב לכם! תבחרו מה שטוב ללקוחות שלכם! תבחרו מה שמתאים למותג ולמיתוג שלכם. לדעתנו תיקי היוטה משדרים קו טבעי יותר. שקיות הכותנה לדעתנו משדרות קו נקי יותר.

לעשות טוב לסביבה ולעסק שלכם זה ממש לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. בנוסף, ברוב המקרים, אתם יכולים למכור את השקיות והתיקים, או לפחות לתת אותם חינם מעל קניה בסכום מסויים או ללקוחות מסוימים. קיבלתם פרסום מתמשך ללא עלות או בעלות זניחה למעשה.

שדרגו את המותג שלכם עם שקיות בד ותיקי בד איכותיים וייחודים מבד יוטה וכותנה.

עדיין יש לכם שאלות לגבי סוגי הבדים ומה מתאים למוצר ולעסק שלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.


שקית כותנה שחורהКоментарі


bottom of page